Na predaj 3-izbový byt v rezidencii Slnečná - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v štandardnom vybavení v Rezidencii Slne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

146,000 € 2000 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Novomeského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 3-izbový byt v jed

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

127,000 € 1841 €/m²

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Cyrila a Metoda / rekonštrukcia / 63 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila a Metoda | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 63 m² nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

105,000 € 1667 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Družstevná / rekonštrukcia / 61 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Družstevná | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou, nachádzajúci sa

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

112,000 € 1836 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/ CENTRUM/ LOGGIA / PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 3 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

74,000 € 1298 €/m²

Novinka
Novinka

Príjemný byt na prízemí

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 64 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 3-izbový byt (64 m²) v Bánovciach nad Bebravou na prízemí, ide

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1477 €/m²

PREDAJ slnečný 3 izbový byt 71m² s lóggiou, ul. Palkovičova Bánovce n/ B.

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Palkovičova | 71 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, slnečný 3 izbový byt, nachádzajúc

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

112,000 € 1577 €/m²

predaj KRÁSNY veľký 3 izb BYT 108m² novostavba Bánovce n/Bebr.

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Novomeského | 108 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý, slnečný 3 izbový byt na ulic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

199,900 € 1851 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Trenčianska cesta | 68 m²

Predáme 3-izbový byt v Bánovciach n/B o celkovej výmere 68 m2 + balkón a pivnica, na Trenčiansk

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1735 €/m²

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii v Bánovciach n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Hollého | 56 m²

Predáme krásny, slnečný 3-izbový byt v Bánovciach n/Bebravou, o celkovej výmere 56 m2 plus pivn

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

3i byt ulica Cyrila a Metoda Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila A Metoda | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou, Cyrila A Metoda. Plocha: úžitková 63m

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1857 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bánovce nad Bebravou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

107,400 € 1557 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bánovce nad Bebravou, Sever - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1561 €/m²

Exkluzívne-predaj 3iz.byt 82m2, špajza-komora-balkón SEVER-Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1341 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM- STRED/NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM/65 m2/BALKÓN/PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1815 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / 64 m2 / čiastočná rekonšt

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1475 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou 67 m2 / 3x BALKÓN/PIVNICA/

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 67 m²

ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,900 € 1640 €/m²

VÝBORNÁ CENA 3iz.byt 70m2 s loggiou a pivnicou, Dubnička-Bánovce n/B.

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ IDEÁLNE POSCHODIE ▻ VYNIKAJÚCI POTENCIÁL REKONŠTRUKCIE PODĽA VLASTNÝ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

99,000 € 1414 €/m²

Rezervované - REALISS - 3-IZBOVÝ BYT SO SKVELÝM VÝHĽADOM: PRIESTOR PRE VAŠE PRÍJEMNÉ BÝVANIE NA DUBNIČKE

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Husitská | 72 m²

VAŠA ŠANCA VYTVORIŤ SI DOMOV BEZ KOMPROMISOV Pridali sme do našej ponuky byt, ktorý nie je len

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1528 €/m²

REALISS - 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU METRÁŽOU A POTENCIÁLOM NA ULICI 5. APRÍLA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 80 m²

PRIESTOR, KTORÝ SI PRISPÔSOBÍTE PODĽA SEBA Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt situova

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

105,000 € 1313 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie