NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 52 m²

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum Predáme zariadený 2 izbový byt na ulici J. Fándlyho o r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3558 €/m²

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj zariadený 2-izbový / 52 m2/ v Žiline - Závodie: - nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

NOVOSTAVBA_2 izb. byt s balkónom "č.403" /53m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 53 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 53

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

208,900 € 3866 €/m²

2-izbový byt (55 m²) v centre Žiliny s 3 lodžiami

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt o výmere 55 m², situovaný na 3. poschodí. Nachádza sa vo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

159,000 € 2891 €/m²

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.14" /40m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 40 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_14/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

197,900 € 4948 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

2 izbový byt- Pod sadom, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 45 m²

Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3556 €/m²

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDÁME 2IZB. BYT ŽILINA-BÔRIK 76 M2, TERASA

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 71 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

245,500 € 3458 €/m²

2-izbový byt v exkluzívnom projekte Scenéria Žilina (106)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 1950 €/m²

Na predaj pekný 2-izbový byt s loggiou Bulvár, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Čajakova | 55 m²

NA PREDAJ pekný 2-izbový byt s loggiou v top lokalite – Bulvár, Čajakova ulica, Žilina Ponúkam

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

179,900 € 3271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový investičný byt Fándlyho Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 50 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímani

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3698 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,999 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2i byt s vlastným kúrením, ul.Tajovského, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 60 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať, ktoré spája výhody centra mesta s pokojom a zeleň

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (105)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

196,900 € 3067 €/m²

Sad na Studničkách - 2 izbový byt 60m2

Reality Žilina

2 izbový byt | 68 m²

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jedn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,900 € 2940 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Tehlová novostavba 2 - izbového bytu o rozlohe 57m² byt a 17m² terasa, spolu 74m2 sa nachádza n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3509 €/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 64 m²

REZERVOVANÉ Predaj: 2,5-izbový byt s krbom – Žilina, Nám. M. R. Štefánika Ponúkame na predaj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2734 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie