REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

255,000 €

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Veľký 2 izbový byt Trenč. Teplice, kompletná rekonštrukcia, 2 balkóny, 70 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt

Publikované: 01.03.2014 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

145,000 € 2143 €/m²

PREDANÉ pekný 2 izb BYT 54 m²

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 54 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,990 € 2129 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb BYT s loggiou štvrť SNP Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 46 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou 46 m² + lo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

144,900 € 3150 €/m²

Možnosť odpočtu DPH. NOVOSTAVBA - na predaj 2 izbový byt + veľká loggia, Trenčianske Teplice.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Partizánska | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 2 izbový byt + veľká loggia, Trenčianske Teplice. Možnosť

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 06.03.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Ponúkame na podnájom 2 -izbový byt 92,4 m2 v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Nezadaná | 92.4 m²

Ponúkame na podnájom priestranný 2 - izbový byt s výmerou 92, 4 m2 v Trenčianskych Tepliciach.

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach, štvrť SNP. Dispozíciu bytu tvoria :

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

113,000 € 1687 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE - na predaj 2-izbový byt 45m2 Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Nevyplnená | 45 m²

REZERVOVANE RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt s lodžiou v Trenčianskych Tepliciach na sídl

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj väčší 2 izbový byt, Trenčianske Teplice, 57 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | SNP | 57 m²

Ponúkame na predaj pekný byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, na sídlisku SNP s krásny výh

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

123,900 € 2174 €/m²

2 - izbový byt Trenčianske Teplice 47m2 + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 2445 €/m²

NA PREDAJ 2-IZB.BYT PREROBENÝ NA 3-IZB. V TR.TEPLICIACH 69 M2.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt s výmerou 69 M2, s lodžiou a s pivnicou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 1812 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 69M2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt v obľúbenej kúpeľnej lokalite v Tr. Tepliciach s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

113,000 € 1638 €/m²

Neprehliadnite!!! Dvojizbový byt na predaj.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 55 m²

PROXAM -reality , ponúkame na predaj útulný , kompletne prerobený , dvojizbový byt v Trenčiansk

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

133,000 € 2418 €/m²

Rezidencia THERMAE - 44 B / B.505

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 122.58 m²

Byt č. 44 je 2-izbový mezonet s nadštandardnou výmerou (122,58 m2), má terasu o výmere 46,62 m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

255,000 € 2080 €/m²

Na predaj 2-izbový byt Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 56 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza na 3. poschodí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

116,900 € 2088 €/m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s kuchynským kútom/47m2/ v Trenčianskych Tepliciach.Nachádza s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 2660 €/m²

Reality Pre Vás ponúka na Predaj - 2 izbový byt v novo zrekonštruovanej bytovke SNP Tr. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | SNP 141/49 | 59 m²

REALITY PRE VÁS ponúka na predaj 2 izb. byt v pôvodnom stave 54 m2 + 9 m2 2 balkóny - 2 balkó

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

105,000 € 1780 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie