2 izbový byt | Krušovská | 49 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m², nachádza
109,000 € 2224 €/m²
2 izbový byt | Streďanská | 56 m²
Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt v povodnom stave. Nachádza sa na Streďanskej ulici. V blízk
99,490 € 1777 €/m²
2 izbový byt | K. Kuzmányho | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt na ulici K. Kuzmányho. Byt sa nachádza na druhom poschodí
580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pavlovova | 46.78 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI PAVLOVOV
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²
MaVinn s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný 2 izbový byt 50 m² v blízko centra mesta Top
110,000 € 2200 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 48.65 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s loggiou na Bernolákovej ulici v Topoľčanoch, ktorý
99,900 € 2053 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj 49 m2 2 izbový byt s balkónom kúsok od centre v mesta Topoľčany na u
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²
Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný
120,000 € 2609 €/m²
2 izbový byt | Skýcovská | 62 m²
Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Topoľčany, ul. Skýcovská. Plocha: úžitková 6
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krušovská | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent
Cena dohodou
2 izbový byt | Streďanská | 66 m²
Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt (66m2) s balkónom v meste Topoľčany na ul. Str
118,000 € 1788 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²
Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch, Kuzmányho ulica. Prenájom max. pre 2
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Škultétyho | 96 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 96 m2 2 izbový byt v priamom centre v mesta Topoľčany na ul. Šku
185,000 € 1927 €/m²
2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v tic
155,000 € 2422 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 0 m²
009-112-RAKO Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výbornou adresou v Topoľčanoch, ideálny pre niek
112,000 €
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top
Cena dohodou
2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²
Center Reality. sk - Ponúka na predaj v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 2 izbový byt v Topoľčan
128,900 € 2014 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 47 m²
Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 59 m²
NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII SO ZASKLENOU LODŽIOU | TOPOĽČANY – SÍDLISK
125,000 € 2119 €/m²
2 izbový byt | TO | 58 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 58m2 Ponúkame do preda
98,000 € 1690 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 50 m²
1302602 2 izbový byt blízko centra Topoľčany Ponúkam na predaj 2 izbový byt s loggiou blízko
112,000 € 2240 €/m²
2 izbový byt | KRUŠOVSKÁ | 49 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 2-izbového bytu s balkónom v centre
125,000 € 2551 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
2-izbový byt na sídlisku F 47 m² + balkón 7 m² | Ideálny pre mladý pár Ponúkame útulný 2-izbový
520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Palárikova | 45 m²
Na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Mexiko v Topoľčanoch. Byt prešie
580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.