2 izbový byt Krušovská - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 49 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m², nachádza

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

109,000 € 2224 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt na predaj

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 56 m²

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt v povodnom stave. Nachádza sa na Streďanskej ulici. V blízk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,490 € 1777 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu

Reality Topoľčany

2 izbový byt | K. Kuzmányho | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt na ulici K. Kuzmányho. Byt sa nachádza na druhom poschodí

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Topoľčany

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | 2 IZBOVÝ BYT | PAVLOVOVÁ | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Pavlovova | 46.78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI PAVLOVOV

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ pekný 2 izb BYT 50 m² Bernolákova ul. Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

MaVinn s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný 2 izbový byt 50 m² v blízko centra mesta Top

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

110,000 € 2200 €/m²

Na predaj praktický 2-iz byt len 3min od centra

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 48.65 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s loggiou na Bernolákovej ulici v Topoľčanoch, ktorý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,900 € 2053 €/m²

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj 49 m2 2 izbový byt s balkónom kúsok od centre v mesta Topoľčany na u

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Prenájom - 2byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Skýcovská | 62 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Topoľčany, ul. Skýcovská. Plocha: úžitková 6

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

2 izbový byt s balkónom - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 66 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt (66m2) s balkónom v meste Topoľčany na ul. Str

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

118,000 € 1788 €/m²

Prenájom 2izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch, Kuzmányho ulica. Prenájom max. pre 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký 96 m2 2 izbový byt Topoľčany Centrum / možnosť dokúpiť garáž

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Škultétyho | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 96 m2 2 izbový byt v priamom centre v mesta Topoľčany na ul. Šku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

185,000 € 1927 €/m²

2 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v tic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2422 €/m²

2 izbový byt Topoľčany, širšie centrum.

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 0 m²

009-112-RAKO Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výbornou adresou v Topoľčanoch, ideálny pre niek

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 €

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

‼️ EXKLUZÍVNE - TOPOĽČANY - 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ,VÝBORNÁ LOKALITA‼️

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Center Reality. sk - Ponúka na predaj v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 2 izbový byt v Topoľčan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

128,900 € 2014 €/m²

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian, na Bernolákovej ulici, s výmerou 47 m².

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 47 m²

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Ponúkam na predaj dvojizbový byt sídlisko Východ Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 59 m²

NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII SO ZASKLENOU LODŽIOU | TOPOĽČANY – SÍDLISK

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

125,000 € 2119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 58m2

Reality Topoľčany

2 izbový byt | TO | 58 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 58m2 Ponúkame do preda

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

98,000 € 1690 €/m²

2 izbový s lógiou Topoľčany Znížená cena

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 50 m²

1302602 2 izbový byt blízko centra Topoľčany Ponúkam na predaj 2 izbový byt s loggiou blízko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 € 2240 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s balkónom v centre Topoľčian – ul. Krušovská - Hypotéka - Posudok a Poistenie zdarma

Reality Topoľčany

2 izbový byt | KRUŠOVSKÁ | 49 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 2-izbového bytu s balkónom v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

125,000 € 2551 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt Topoľčany 54m2 s balkónom

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 54 m²

2-izbový byt na sídlisku F 47 m² + balkón 7 m² | Ideálny pre mladý pár Ponúkame útulný 2-izbový

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT - MEXIKO, TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Palárikova | 45 m²

Na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Mexiko v Topoľčanoch. Byt prešie

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Topoľčany

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie