Investičný slnečný dvojizbový byt v projekte Stoly Residence (Vysoké Tatry - Štôla)

Reality Štôla

2 izbový byt | Nezadaná | 64.54 m²

Detailné informácie a celú ponuku apartmánov a bytov projektu Stoly Residence si môžete pozrieť

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Štôla

273,570.21 € 4239 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie