DIRECTREAL|2 izbový byt s výbornou polohou v uzavretom areáli

Reality Šaľa

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 60 m²

Directreal Family - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o podlahovej plo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šaľa

122,000 € 2033 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA Hľadáte pries

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1900 €/m²

Predaj tehlový 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Predaj 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici . Byt má 55 m2 , je po rekonštrukcii , jadr

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

103,000 € 1873 €/m²

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1900 €/m²

PREDAJ - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 48 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne zrekonštruovan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 2458 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Šaľa | 50 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Šali. V prípade, že

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

123 € 2 €/m²

2 izbový pekný byt na prenájom Budovateľská centrum Šale

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľská | 47 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt v centre mesta Šaľa n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj /investičná príležitosť 2 izbový byt v centre mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľska | 69 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám exkluzívne pripravuje pre Vás na predaj 2 izbový byt v Šali

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šaľa

119,900 € 1738 €/m²

Prenajmeme 2 izb byt v centre Šale

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 74 m²

Prenajmeme 2 izb. byty v na Hlavnej ulici č.56. 1 poschodí z 2, nad nákupnou častou domu. Byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izbový byt v pôvodnom stave V.Šrobára Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | V.Škrobára | 64 m²

F005-112-EVJA Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šali na ulici V.Škrobára. Byt je v pôvodnom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,990 € 1640 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt v Šaľi, ul. P. Pazmáňa 17

Reality Šaľa

2 izbový byt | Petra Pázmaňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Šale, na ulici P. Pazmáňa. By

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,990 € 1909 €/m²

Hľadáme na prenájom 2-izbový byt v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | 65 m²

HLAVATÝ Reality hľadá pre konkrétneho klienta 2- izbový s balkónom v Šali. Ideálne zariadený v

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt v širšom centre mesta – Okružná, Šaľa | 58 m² | Ihneď voľný

Reality Šaľa

2 izbový byt | Okružná | 57 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na pár minút pešo a zároveň si užijete pokojné prostredie? Ten

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt vo výbornej lokalite | Šaľa – Okružná ulica

Reality Šaľa

2 izbový byt | Okružná | 54 m²

Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah? Pon

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt s parkovaním a loggiou | Šaľa – Budovateľská

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľská | 49 m²

Hľadáte bývanie, kde sa môžete okamžite nasťahovať bez ďalších investícií? Tento útulný 2-izbo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Veľmi príjemný 2 izbový byt v úplnom centre mesta so zariadením...

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Ponúkame na predaj príjemný a kompletne zaria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

115,000 € 2091 €/m²

Prenájom, 2 izbový byt, Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 67 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľad

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám 2,5-izbový byt, Šaľa - REZERVOVANÝ!

Reality Šaľa

2 izbový byt | SNP | 56.4 m²

Príjemný 2,5-IZBOVÝ BYT -na ulici SNP v Šali • výmera: 56,40 m² • poschodie 6/7 v zateplen

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

PINK reality - PRENÁJOM - Príjemný 2-izbový byt na Nešporovej ul. v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Nešporovej ul

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | M. M. Hodžu | 76 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt v Šali, na ulici M.M. Hodžu. Byt pozostáva zo v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

Info v RK

2 izbový byt na predaj neďaleko centra mesta!

Reality Šaľa

2 izbový byt | P. Pázmaňa | 54 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2 - izbový byt takmer v s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Šaľa

105,000 € 1944 €/m²

DIRECTREAL|2-izbový byt v centre mesta na prenájom, Budovateľská ul.

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²

Directreal Family - Ponúkame na prenájom zariadený útulný 2-izbový byt v centre mesta Šaľa, na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PINK reality – PRIPRAVUJEME PRE VÁS 2-izbový byt s balkónom v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 70 m²

PINK Reality pripravuje do ponuky priestranný 2-izbový byt o výmere 70 m² s balkónom, nachádzaj

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

137,000 € 1957 €/m²

PINK reality Prenájom moderného 2-izbového bytu – Šaľa, Hlavná ulica

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2-izbový byt pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Šaľa

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie