2 izbový byt | K. Sidora | 53 m²
Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt na ulici K. Sidora, ktorý vyniká
130,000 € 2453 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novom projekte Hrí
180,323 € 3757 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²
158,983 € 3312 €/m²
2 izbový byt | 78 m²
Bývanie ako v dome: 2,5-izbový byt s pivnicou a pozemkom Ponúkame na predaj príjemný 2,5-izbov
135,000 € 1731 €/m²
2 izbový byt | 49.7 m²
Moderný 2-izbový byt na prenájom v TOP lokalite – Ružomberok, Polík (Š. Moyzesa) Ponúkame na d
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 76.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By
75,000 € 984 €/m²
2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²
Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST
88,000 € 1913 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Rezervované! **********************************************************************************
133,000 € 2180 €/m²
2 izbový byt | Gen. Miloša Vesela | 50.1 m²
Váš nový domov v srdci Ružomberka! Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 2-izbový
Cena dohodou
2 izbový byt | Plavisko | 66.15 m²
OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej loka
125,000 € 1890 €/m²
2 izbový byt | M.R.Štefánika | 55.6 m²
ID: N030-112-STKE Exkluzívne ponúkam na predaj pekný a čistý dvoj izbový byt o rozlohe 55,6m2
123,600 € 2223 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta | 0 m²
Nová cana: 129900€ Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s vlastným PARKOVACÍM MIES
129,900 €
2 izbový byt | 1 m²
IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau
140,000 € 140000 €/m²
2 izbový byt | Športová | 55.5 m²
Ponúkame na predaj príjemný a priestranný 2-izbový byt o výmere 55,5 m², nachádzajúci sa na 1.
Cena dohodou
2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²
AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó
120,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 50 m2, kompletná rekonš
130,000 €
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
2 izbový byt | 55.8 m²
LOYAL REALITY s. r. o. vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s lodžiou Byt s
Info v RK
2 izbový byt | 61 m²
Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový
159,000 € 2607 €/m²
2 izbový byt | Hrabovská dolina | 54 m²
2 izbový apartmán o výmere 54 m2 sa nachádza na 2 podlaží apartmánového domu vila Renata v hrab
160,000 € 2963 €/m²
2 izbový byt | 45.78 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 B v prestížnom
149,990 € 3276 €/m²
2 izbový byt | 40.17 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 A v prestížnom
132,990 € 3311 €/m²
2 izbový byt | 79.77 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B2.04 v prestížnom projekte Žofi
259,990 € 3259 €/m²
2 izbový byt | 56.51 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.01 A v prestížnom projekte Ž
194,990 € 3451 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.