NOVOSTAVBA - 2-izb. byt v centre Rovinky

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 65 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 2-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

158,000 € 2431 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny strešný byt s veľkou slnečnou terasou - skolaudované

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová | 54 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, strešný 2 izbový byt s veľkou terasou, v skolaudovanej novostavb

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 4165 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

2-iz byt s pocitom domu v Hamuliakove so záhradkou a parkingom

Reality Rovinka

2 izbový byt | 44.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

239,900 € 5391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Priestranný moderný 2-izb. v 5 ročnej stavbe, 2x parkovacie státie, v Rovinke.

Reality Rovinka

2 izbový byt | 63 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný, moderný, zariadený 2 izbový byt, 63m2 /loggia 4m2/ n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

239,000 € 3794 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 2-izbový byt, balkón, garážové státie

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

234,990 € 4273 €/m²

OCCAM | exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FLORET

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová ulica | 82.09 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FL

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,990 € 2802 €/m²

BOSEN | Predaj 2 izbových bytov v jedinečnom projekte Floret, Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m

Publikované: 26.11.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,000 € 3909 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (776)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie