2 izbový byt | M.R.Štefánika | 63 m²
MARLICK PROPERTY vám ponúka veľkorysý 2-izbový byt o výmere 63 m² s krásnou predzáhradkou (33 m
229,000 € 3635 €/m²
2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati
178,999 € 3377 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s
585 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 45 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt. Kúpa v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme
160,000 € 3556 €/m²
2 izbový byt | . | 60 m²
Ak aktuálne hľadáte 2-izbový byt v Moste pri Bratislave, neváhajte ma kontaktovať. V ponuke má
180,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 49 m²
Hľadáte svoje prvé bývanie, kde sa spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do hlavného mest
160,000 € 3265 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 46 m²
Záleží Vám na tom, aby ste bývali v svetlom zaliatom byte, ktorý bude Vaším vysnívaným domovom
150,000 € 3261 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 61.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Most pri Bratislave (ul. M. R.
189,900 € 3103 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 48.5 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom zariadený, klimatizovaný 2 izb
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 63 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj moderný a funkčne riešený 2-izbový byt, ktorý predstavu
228,000 € 3619 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 53 m²
Ponúkame na predaj mezonetový byt v uzavretom areáli, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica B
149,000 € 2811 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
NA PREDAJ ponúkame priestranný a prerobený 2-izbový byt na prízemí bytového domu v obci Most pr
229,000 € 3635 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 62 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s vlastnou predzáhradkou v pokojnej časti Mostu p
500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 63 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej obci Most pri Bratisla
229,000 € 3635 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 52 m²
Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu 2 - izbový byt s balkónom v Moste pri Bratislave .
164,000 € 3154 €/m²
2 izbový byt | M.R. Štefánika | 65 m²
Už prenajaté - priestranný 2-izbový byt v Moste pri Bratislave – ulica M. R. Štefánika Ponúka
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.