HD Reality, na predaj 2 izbový byt Liptovský Hrádok na Prekážke

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 52 m²

PREDAJ – 2-izbový byt | Liptovský Hrádok | Skvelá lokalita Predstavenie nehnuteľnosti Ak hľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

134,000 € 2577 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie