2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 50 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny 2-izbový byt o výmere 50 m² + predzáhra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Skolaudovaný 2-izbový byt v Záhorskej Bystrici NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 75 m²

ČERSTVO SKOLAUDOVANÝ rezidenčný PROJEKT na okraji Bratislavy – byty Nová Záhorská. Realitná ka

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 2460 €/m²

NOVOSTAVBA S PARKOVANÍM - PRÍJEMNÝ 2-IZB.BYT S BALKÓNOM, VKUSNE ZARIADENÝ, UL. Pri vápenickom potoku

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri vapenickom potoku | 60 m²

BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím státim

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2– izb. byt s veľkou terasou v Záhorskej Bystrici, Bratislavská ul.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 91 m²

Ponúkame na predaj 2izb. byt s výmerou 56,10 m2 + 35 m2 terasa, nachádzajúci sa na prízemí 15-r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

216,000 € 2374 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2izbový byt novostavba VOĽNÉ IHNEĎ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 57 m²

Ponúkame do prenájmu 2 - izbový byt v novostavbe v Záhorskej Bystrici. Bytový dom sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RentHub I Priestranný 2i byt so šatníkom a parkovaním I 61 m² I

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 61 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, pracovn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A SKVELOU LOKALITOU – OTA HOLÚSKA, BA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

219,000 € 3156 €/m²

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 35 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 2-izbový byt s terasou na 4. poschodí v preve

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 5271 €/m²

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU 160 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 59 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

271,830 € 4607 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izb.byt v Záhorskej Bystrici, projekt KOLÍSKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 51 m²

Ponúkame vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Ota Ho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

204,575 € 4438 €/m²

REZERVOVANÉ: Priestranný 2i byt v prestížnej Rezidencii Záhorská s parkovacím státím

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 57 m²

Realitná kancelária Bellasity ponúka na predaj svetlý a moderne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

209,000 € 3667 €/m²

2 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

197,700 € 4289 €/m²

2,5 izbový byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 65.6 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

256,200 € 3905 €/m²

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 54 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

210,100 € 3891 €/m²

Krásny priestranný 2-izbový byt s garážovým státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 68.95 m²

Predaj slnečného priestranného 2-izbového bytu v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Ku

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

215,000 € 3118 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe Karpatium residence, ul. Ota Holúska, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 55 m²

Prenájom krásneho, priestranného 2-izbového bytu v novo skolaudovanej novostavbe Karpatium resi

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny slnečný 2-izbový byt s parkovacím státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 51.69 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

199,000 € 3850 €/m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet | Nadčasový byt s balkónom v rezidenčnom projekte Karpatium

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 56.01 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom v projekte Karpatium v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

228,000 € 4071 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie