Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 2 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 75 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5600 €/m²

člen NARKS

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

DIRECTREAL|Staromestský byt s výmerou 94 m2 v úplnom centre Bratislavy, Františkánske námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 94 m2 v historickom ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj, Bratislava - Stare Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 83 m²

2 izbový byt na predaj, Bratislava – Staré Mesto Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 5964 €/m²

Na predaj: Krásny 2izbovy byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.3 m²

Na predaj: Krásny byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.2 m²

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

OCCAM | Rezidencia Schön – Obchodná ul., priestranný 2i apartmán s terasou, investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 103 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,500 € 3393 €/m²

Príjemný 2 izbový byt blízkosť stanice - Bukureštská, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48.5 m²

TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,999 € 4845 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Investičný 2-izbový byt v úplnom centre Bratislavy, ideálny na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 44.97 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,000 € 5871 €/m²

BOSEN | Štýlový 2 izbový investičný byt ideálny na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²

Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,990 € 5137 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

VEĽKÝ 2IZ. BYT 77 m² | STARÉ MESTO, PANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 77 m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 5909 €/m²

2-izbový byt na predaj | Bratislava – Staré Mesto | Výnimočná adresa pre náročného klienta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámočnícka | 55.31 m²

V srdci jednej z najikonickejších a najstarších ulíc Starého Mesta – Zámočníckej ulice – sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6852 €/m²

REZERVÁCIA! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Radlinského ul., BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 57 m²

REZERVÁCIA!! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

FRANK ZICHER - Predávame jedinečný 2-izbový mezonet na Žilinskej ulici pri Slovenskom rozhlase

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,700 € 5239 €/m²

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

OCCAM | veľkometrážny 2i byt v srdci Starého mesta s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 104 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v kompletne zrekonštruovanej budove na ro

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

351,500 € 3380 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie