Strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 40 m²

ProHome Real Estate ponúka na predaj strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

311,000 € 7775 €/m²

Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE Predaj 2i bytu, ul. Bukureštská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 48.87 m²

Na predaj krásny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blízko vlakovej s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5218 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Investičný apartmán 40 m² v centre Bratislavy – Obchodná ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný apartmán o výmere 40 m² situovaný v samotnom srdci Brat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 56 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto ako na dlani a zároveň si užívate pokoj vysoko nad jeho r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,900 € 5766 €/m²

Predaj 2-izbového bytu pri vlakovej stanici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44.5 m²

Predám elegantný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Šancovej ulici. Byt sa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,400 € 5515 €/m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109903 | Štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výnimočným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 91.5 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výni

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 5082 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

PREDANÝ- BLUMENTÁLSKA: Na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska 4 | 46 m²

Nachádzame sa v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí z 5. Do bytu sa dostávame širokým schodisk

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 5413 €/m²

Dizajnový mestský byt v centre s výhľadom do dovra, tichý, komorný, GARÁŽ, TEHLA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 68 m²

Nádherný MESTSKÝ TEHLOVÝ BYT v Ikonickej budove, brutalizmus 90' rokov 2-izbový byt po kompl

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,999 € 5147 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA - ZÁHREBSKÁ ULICA, IHNEĎ K NASŤAHOVANIU.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 60 m²

Exluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v Starom meste na tichej ulici Záhrebská. Tento zrek

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 4667 €/m²

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

2-izbový tehlový byt, výťah, Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4966 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

REZERVOVANÉ: Staromestský byt po rekonštrukcii s výbornou výmerou, BA I. Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert exkluzívne v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový 2i byt, 68 m2, balkón, sklad, garáž, BEZRUČOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 - izbový slnečný byt v blízkosti Dunaja na Bezručovej ulici v S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie