2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 55 m²
METROPOLITAN │Krásny 2i byt v novostavbe v Bratislave na prenájom Krásny 2-izbový byt na prená
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Hladám pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Bratislave / Lokalita nie je podstatná/
Cena dohodou
2 izbový byt | Na barine | 49 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit
770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²
Na predaj, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s výhľ
270,000 € 4360 €/m²
2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²
Na prenájom, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s vý
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Langoša | 56.93 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovaním priamo pred v
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bakošova | 55 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B
226,600 € 4120 €/m²
2 izbový byt | Bakošova | 43 m²
Ponúkame na predaj úplne novo, architektom navrhnutý a prerobený 2i byt na peknom a pokojnom mi
204,900 € 4765 €/m²
2 izbový byt | 46 m²
EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 46m2, s lodžiou a parkovaním, BORY HOME Dispozícia: Celková vým
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 51 m²
Realitná kancelária Creative Consulting office Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v atra
254,990 € 5000 €/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 55.16 m²
Tento krásny 2-izbový byt má presne to, čo má moderné bývanie mať: Priestor tam, kde ho chcete,
244,000 € 4423 €/m²
2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo
229,900 € 3065 €/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 51.35 m²
Ak uvažujte o štartovacom byte alebo rozumnej investícii, bratislavská lokalita BORY je v súčas
239,000 € 4654 €/m²
2 izbový byt | Studenohorská | 58 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom atraktívny 2i byt na Studenohorskej ul. 44. Táto nehnuteľnosť
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 52.06 m²
Ponúkame na prenájom plne zariadený 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Lamač. Byt sa nachá
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.