2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme
245,604 € 5268 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 49.22 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový APARTMÁN s západnou orientáciou P13 - výmera interiéru je 49,22 m2
278,178 € 5652 €/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²
Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v
225,000 € 4412 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 52 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav
236,500 € 4548 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.