2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán
276,962 € 5403 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²
Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan
229,000 € 3804 €/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.
259,900 € 4254 €/m²
2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by
295,000 € 5540 €/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²
Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú
Info v RK
2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²
Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p
199,000 € 4374 €/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás
272,800 € 4207 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²
Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha
200,000 € 4757 €/m²
2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²
Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti
180,000 € 4719 €/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²
2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas
249,000 € 4052 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 46 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na
149,000 € 3413 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 84 m²
Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str
279,900 € 3332 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²
Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb
249,900 € 5163 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²
Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C
170,000 € 170000 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln
165,000 € 2926 €/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²
Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa
322,000 € 4441 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk
204,900 € 4872 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na
264,900 € 4415 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 60 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ
264,900 € 4415 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov
209,900 € 5019 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod
204,900 € 4872 €/m²
2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²
URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo
149,000 € 3253 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl
273,731 € 5774 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.