2 izbový byt | Michala Bučiča | 56.86 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s p
240,000 € 4221 €/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (
185,000 € 3426 €/m²
2 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno
163,900 € 4683 €/m²
2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mateja Encingera | 61 m²
F-one reality Vám ponúka na prenájom svetlý 2-izbový byt situovaný v rýchlo rastúcej a perfekt
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²
EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU
255,000 € 4021 €/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 45 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný byt situovaný v tichej, veľmi príjemnej lokalite Devínskej Novej
640 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 62 m²
Elegantná, tichá a hlavne nová. Aj tak by sa dala opísať nedávno vzniknutá lokalita Devínskej N
795 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 55 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz
219,000 € 3982 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Pre veľký záujem klientov hľadám do ponuky dvojizbové ( prípadne aj iné) byty v Devínskej Novej
200,000 € 3571 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Adam Domanický, kontakt: 0904 235 246, nehnuteľnosť s I
254,990 € 5000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves. I
200,000 € 4000 €/m²
2 izbový byt | Opletalova | 61 m²
Ponúkame na prenájom veľký priestranný slnečný 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byto
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Opletalova | 66 m²
Novostavba, parkovacie státie, lodžia, klimatizácia, kobka. POPIS BYTU: Ponúkame priestranný 2
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Opletalova | 61 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2i byt nachádzajúci sa na 2. poschodí bytové
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bystrická | 37 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový, moderný, bezpečný a útulný 2 izbový byt s balkónom a súkromným p
610 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám dvojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku, star
Cena dohodou
2 izbový byt | Michala Bučiča | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte B
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²
ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick
225,000 € 4592 €/m²
2 izbový byt | Opletalova | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí b
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mateja Encingera | 37 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný, kompletne moderne zariadený
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mateja Encingera | 47 m²
GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe Bory Home , ul. Mateja Encingera, Lamač / BA IV. - komplet
779 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 148 m²
Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries
650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Opletalova | 73.8 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ulici Opletalov
219,990 € 2981 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.