1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO
114,980 € 2786 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 42 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci s
161,950 € 3856 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 34 m²
PREDAJ Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo
139,800 € 4112 €/m²
1 izbový byt | - | 38 m²
🏡 Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt s výhľadom na Trenčiansky hrad – Trenčín, Sihoť (pri u
96,000 € 2526 €/m²
1 izbový byt | - | 30 m²
NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový
114,500 € 3817 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
118,200 € 2427 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a
125,973 € 3499 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 40.9 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3D, ktorý spája špičkový diz
168,963 € 4131 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²
IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s označením D.2B v bytovom dome D, s veľk
190,414 € 4136 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz
166,057 € 4090 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 40.9 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.2D, ktorý spája špičkový diz
166,661 € 4075 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.2C, ktorý spája špičkový diz
166,057 € 4090 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²
IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 1-izbový byt s označením D.1B – ideálna voľb
219,445 € 4766 €/m²
1 izbový byt | - | 36 m²
🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 36 m² + LODŽIA + PIVNICA | TRENČÍN – SOBLAHOVSKÁ ⚠️ PRIPRAVUJEME D
Cena dohodou
1 izbový byt | 38 m²
Ponúkame na predaj investičný 1-izbový byt s atmosférou vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne
124,900 € 3287 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
138,273 € 3545 €/m²
1 izbový byt | 49 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj zrekonštruované 2izb. a 1izbové byty nachádzajúce sa v Trenčíne -
Info v RK
1 izbový byt | Opatovská | 49 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbový byt v Trenčíne - časť Opat
112,000 € 2286 €/m²
1 izbový byt | Opatovská | 45 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbový byt v Trenčíne - časť Opatová o rozlohe 45,9m2. Byt sa n
123,000 € 2622 €/m²
1 izbový byt | Opatovská | 48 m²
110,000 € 2292 €/m²
1 izbový byt | Opatovská | 49 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbové byty v Trenčíne - časť Opatová o rozlohe 49m2, s možnosťo
114,000 € 2327 €/m²
1 izbový byt | Opatovská | 50 m²
114,000 € 2280 €/m²
1 izbový byt | Soblahovská | 35 m²
Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný, 1 - izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne
124,800 € 3566 €/m²
1 izbový byt | Západná | 34 m²
REZERVOVANÝ Hľadáte byt v jednej z najžiadanejších lokalít Trenčína, kde máte všetko doslova na
99,000 € 2912 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.