1,5iz. byt s loggiou a pivnicou v centre mesta Senica

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivni

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 2375 €/m²

REZERVOVANÉ Útulný 1-izbový byt s balkónom

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v tichej časti mesta na P

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

83,000 € 2594 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadená garsónka na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 22 m²

Ponúkame na prenájom garsónku o výmere 22 m2, ktorá sa nachádza na prízemí v bytovom dome na Že

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

370 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny, moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, moderne zariadený 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom - nový 1 - izb. byt, parking, Senica , Sadová ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Sadová | 34 m²

Moderný byt s novým zariadením, do ktorého sa stačí len nasťahovať a užívať si všetky výhody kt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 1- izb. byt (33m2), zariadený, Senica- Sotina

Reality Senica

1 izbový byt | Mudrochova | 33 m²

AVORY Realitné Centrum ponúka na prenájom pekný,zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokali

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1,5 - IZB. BYT, Senica, Hviezdoslavova ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

.....Krásny 1,5-izbový byt po rekonštrukcii, plne zariadený. AVORY Realitné Centrum / Ponúkame

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Jednoizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

1-izbový byt v obľúbenej časti Senice – Sotina Ideálne štartovacie bývanie alebo investícia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

98,900 € 3091 €/m²

NA PRENÁJOM 1 IZB. BYT V CENTRE MESTA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Hurbanova | 32 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na prenájom 1 izbový byt, k

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1,5 IZB. BYT V CENTRE MESTA, 42M2, TOVÁRENSKÁ UL., SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Továrenská | 42 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 1,5 izbový byt s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senica

89,500 € 2131 €/m²

PRE KLIENTOV HĽADÁME NA KÚPU BYTY-SENICA, SKALICA A OKOLIE

Reality Senica

1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²

Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

NA PRENÁJOM PODKROVNÝ BYT, 45M2, KOLÓNIA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Kolónia | 45 m²

A&P realitná kancelária - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na prenájom útulný pod

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kúpime !!! Jednoizbový byt, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 54 m²

Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1852 €/m²

NOVINKA! Na predaj 1 izbový byt v Senici

Reality Senica

1 izbový byt | 39 m²

F059-111-PAMO Bývanie v srdci Senice s dvoma balkónmi a skvelou atmosférou mesta ! Hľadáte by

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 2485 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Ak máte byt v pôvodnom s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Senica

85,000 € 85000 €/m²

Na prenájom príjemná garsónka v tichej lokalite, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 33 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garsónku v tichej lokalite mesta Senica, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

CENTRUM - KOMPLET ZARIADENÝ 1,5 izbový byt s INVESTYČNÝM potenciálom

Reality Senica

1 izbový byt | Továrenská | 42 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 1,5-izbový byt priamo v centre mesta Senica. By

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Senica

86,000 € 2048 €/m²

KÚPIME 1-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Predaj, jednoizbový 2x balkón byt Senica - Centrum

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite Senic

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

94,900 € 2260 €/m²

PRENÁJOM • 1i BYT S LOGGIOU, 36m • ŠTEFÁNIKOVA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Štefánikova | 36 m²

Dlhodobý prenájom 1 IZBOVÝ BYT, 36 m, LOGGIA, Štefánikova ulica, Senica. Byt je voľný od 01.06

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj priestorný 1 izbový byt v centre mesta Senica.

Reality Senica

1 izbový byt | J. Kráľa | 42.83 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nachádza v centre mesta, na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

1 € 0 €/m²

NA PRENÁJOM šikovná garsónka, Hollého ul., Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 26 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom garsónku so zasklenou loggiou, ktorá sa nachádza na Hollého ul.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

390 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM zrekonštruovaný 1-IZB.BYT, Štefánikova ul., Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 38 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom nadštandardný, zrekonštruovaný 1-izb.byt v tichej časti centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nový 1 izb. byt - Rezidencia Hviezdoslavova

Reality Senica

1 izbový byt | 33 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj 1 izbový byt v stave h

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

89,900 € 2724 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie