1 - izbový byt 29 m² s príjemným výhľadom, lokalita: Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský rad | 27.5 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt 29 m², Šamorín. Úžitková plocha bytu

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

133,900 € 4869 €/m²

Prenájom priestranného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom

Reality Šamorín

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 40 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt s balkónom v obci Michal na Ostrove. Celková výme

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom veľkometr. 1-izb. byt s loggiou, Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne zrekonštruovaný,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

Pripravujeme - Predaj veľký 1i byt v pôvodnom stave v Šamoríne na Čilistovskej ul.

Reality Šamorín

1 izbový byt | Čilistovská | 40 m²

Pripravujeme - Predaj veľký 1i byt v pôvodnom stave v Šamoríne na Čilistovskej ulici. Byt je v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

129,500 € 3238 €/m²

Hľadám 1 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | 30 m²

Premýšľate nad predajom Vášho bytu? Obávate sa zdĺhavého procesu predaja? Mám pre Vás kontkrét

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

115,000 € 3833 €/m²

Hľadám prenájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí.

Reality Šamorín

1 izbový byt | 0 m²

Hľadám prenájom / podnájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí pre konkrétnych klientov. Cena

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

450 €/mesiac

PRENÁJOM 1-izbový byt v Šamoríne, kompletne zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Dunajská | 28 m²

Dispozícia a vybavenie: Podlahová plocha: 28 m² Zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - 1.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Čilistovská | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariaden

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 28.08.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

1-izbový byt v centre mesta

Reality Šamorín

1 izbový byt | . | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka 1 – izbový byt do nájmu v meste Šamorín. K

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom - 1.izb.byt zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Hlboká cesta | 42 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Garsónka

Reality Šamorín

1 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt 29m2 v centre mesta Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský rad | 29 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt v 8-poschodovom bytovom dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

MODON | 1-izbový byt v novostavbe v historickom centre Šamorína – ideálny štart alebo investícia

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský Rad | 67.6 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

DIRECTREAL|Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Školská | 34 m²

Directreal Live - Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne Kancelária Directreal Live ponúka na p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

114,900 € 3379 €/m²

DIRECTREAL|Príjemný 1-izbový byt na prenájom v skvelej lokalite

Reality Šamorín

1 izbový byt | Sídlisko Platan | 41 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na prenájom vkusne zariadený 1-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie