1 izbový byt | Gazdovský rad | 27.5 m²
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt 29 m², Šamorín. Úžitková plocha bytu
133,900 € 4869 €/m²
1 izbový byt | Michal na Ostrove | 40 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt s balkónom v obci Michal na Ostrove. Celková výme
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 43 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne zrekonštruovaný,
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž
105,000 € 3000 €/m²
1 izbový byt | Čilistovská | 40 m²
Pripravujeme - Predaj veľký 1i byt v pôvodnom stave v Šamoríne na Čilistovskej ulici. Byt je v
129,500 € 3238 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Premýšľate nad predajom Vášho bytu? Obávate sa zdĺhavého procesu predaja? Mám pre Vás kontkrét
115,000 € 3833 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Hľadám prenájom / podnájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí pre konkrétnych klientov. Cena
450 €/mesiac
1 izbový byt | Dunajská | 28 m²
Dispozícia a vybavenie: Podlahová plocha: 28 m² Zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt
500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Čilistovská | 30 m²
Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariaden
600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | . | 30 m²
Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka 1 – izbový byt do nájmu v meste Šamorín. K
550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 42 m²
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariadený
500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Gazdovský rad | 29 m²
Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt v 8-poschodovom bytovom dom
550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Gazdovský Rad | 67.6 m²
TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno
Info v RK
1 izbový byt | Školská | 34 m²
Directreal Live - Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne Kancelária Directreal Live ponúka na p
114,900 € 3379 €/m²
1 izbový byt | Sídlisko Platan | 41 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na prenájom vkusne zariadený 1-iz
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.