Kúp byt dnes a "zajtra" zarob

Reality Prešov

1 izbový byt | 28 m²

Hľadáš výhodnú investíciu do bytu? Využi jedinečnú príležitosť kúpiť byt v pripravovanom projek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

111,000 € 3964 €/m²

Predám 1 izbový byt-41 m2, Bernolákova 13, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Bernolákova 13 | 41 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt na ulici Bernolákova 13 v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

145,900 € 3559 €/m²

REZERVOVANE Prenajom 1-izbový byt na Dumbierskej ulici,

Reality Prešov

1 izbový byt | 40 m²

Hľadáte útulné bývanie s dobrou dostupnosťou a bez stresu z parkovania? Máme pre vás 1-izbový b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám Novozrekonštruovaný byt v lokalite Prešov ID 105796

Reality Prešov

1 izbový byt | Kúpeľná 3912/1 | 40 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

160,000 € 4000 €/m²

Ponúknite 1 izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | 0 m²

IA2DOP Hľadáme pre klienta 1 izbový byt v Prešove. Za ponuky vopred ďakujem. Ing. Iveta Adamov

Publikované: 01.05.2022 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Hľadáme malometrážne byty v Prešove a okolí

Reality Prešov

1 izbový byt | 0 m²

PREDÁVATE BYT V OKRESE PREŠOV? MÁME PRE VÁS KONKRÉTNEHO KUPUJÚCEHO! Pre nášho seriózneho klient

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 1 izbový byt na prenájom, 43m2, Prešov - Sekčov

Reality Prešov

1 izbový byt | Vihorlatská | 43 m²

Exkluzívne ponúkam na prenájom veľký 1 izbový byt v Prešove na Sekčove. Byt má 43 m2, samostat

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt , sídlisko 3, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite na ul. Prostějovská, na sidl.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prešov

131,900 € 3298 €/m²

Rezervované - 1 izbový tehlový byt Engelsova Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Engelsova | 39 m²

Zaujímavá ponuka v perfektnej lokalite na ul. Engelsova Prešov 1-izbový tehlový byt v atraktívn

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

134,000 € 3436 €/m²

Moderný 1,5 izb. byt v centre Prešova.

Reality Prešov

1 izbový byt | 53.79 m²

Jednopriestorový byt s podlahovou plochou 49 m2 sa nachádza v kompletne zrekonštruovanej budove

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

173,149 € 2873 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom hotelového typu - krátkodobý aj dlhodobý najomnájom

Reality Prešov

1 izbový byt | Petrovianska | 30 m²

Ihneď voľné bývanie pre 1, 2 alebo 3 osoby, v apartmánoch vhodných na krátkodobý aj dlhodobý pr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Voľný od 1.7.2026...1 izbový byt s kuchynským kútom, plne zariadený

Reality Prešov

1 izbový byt | Chalúpkova | 28 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardný a kompletne zariadený 1 izbový byt 28 m2 na Chalúpkovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt, 40 m2, Sídlisko 3

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 1 izbový byt na Sídlisku 3, na Pros

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

131,900 € 3298 €/m²

Rezerované_Moderný byt s otvorenou dispozíciou v novostavbe | Rezidencia Rúrky, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Tarjányiho | 28.61 m²

Rezerované_Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný byt s otvorenou disp

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

108,336 € 3787 €/m²

Garsonka s možnosťou zariadenia podľa dohody - Košice, perfektná investičná príležitosť!

Reality Prešov

1 izbový byt | Kysucká | 24 m²

Rezervované Ponúkam na predaj modernú garsónku v kvalitne zrekonštruovanom bytovom dome na Kysu

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,990 € 5291 €/m²

Prenájom luxusného 1i. bytu síd. Sekčov, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Karpatská 8 | 40 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom luxusný 1-izbový byt na ul. Karpatská 8, Prešov na 10 p. z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový a priestranný 1-izbový byt (40 m²) po čiastočnej rekonštrukcii – Sekčov

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 40 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

144,990 € 3625 €/m²

1.izbový byt s dvoma balkónmi po kompletnej rekonštrukcii

Reality Prešov

1 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj kompletne za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

163,000 € 4075 €/m²

17. Novembra | Slnečný 1-izbový byt | Kompletná rekonštrukcia

Reality Prešov

1 izbový byt | 17. novembra | 24 m²

GH Real ponúka na predaj štýlový a slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici 17

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

130,000 € 5417 €/m²

1-izbový byt, 42,7 m², Prešov – Sídlisko Sekčov, ul. Čergovská

Reality Prešov

1 izbový byt | Čergovská | 42.7 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 41,14 m² nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Prešov

129,500 € 3033 €/m²

Predaj 1-izbový byt s loggiou, ul. Vlada Clementisa, Prešov – Sídlisko III

Reality Prešov

1 izbový byt | Vlada Clementisa | 34 m²

Predaj 1-izbový byt, ul. Vlada Clementisa, Prešov – Sídlisko III Cena: 139 000 € Plocha: 34 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prešov

139,000 € 4088 €/m²

PREDANÝ!!! 1. izbový byt, sídlisko 3, Mukačevská 57, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Mukačevská | 0 m²

PREDANÝ!!! Ponukám na predaj pekný, slnečný, priestranný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Prešov

109,900 €

Veľký 1 izbový byt, 43m2, Važecká, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Važecká | 43 m²

*Rezervované* Reality Hofer ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na Važeckej ulici v Prešove, sí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

122,000 € 2837 €/m²

Hľadáme 1 alebo 2 izbový byt v Prešove pre klienta.

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JK045DOP Prajem pekný deň, pre nášho klienta hľadáme 1 alebo 2 izbový byt v Prešove. Za každú p

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.03.2024
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie