Ponúkam Vám do prenájmu 1 izbový byt na Okružnej ulici .

Reality Levice

1 izbový byt | Okružná ul. | 34.99 m²

Ponúkam Vám na prenájom moderný 1-izbový byt s výmerou 34,99 m², nachádzajúci sa na Okružnej ul

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na prenájom Levice

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

1 izbový byt | Nezadaná | 36.79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj plne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

89,900 € 2444 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpa zrekonštruovaný 1-izbový byt , Levice

Reality Levice

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta zrekonštruovaný 1-izbový byt v Leviciach do 76000,- eur Prípadne

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na kúpa Levice

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou - Levice, ul. Saratovská

Reality Levice

1 izbový byt | Saratovská | 36.26 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou v meste Levice, na ul. Saratovská. Úžitková plocha by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

73,990 € 2041 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Levice, po rekonštrukcii, čiastočne zariadený

Reality Levice

1 izbový byt | 36 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Levice

420 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SLOVREAL - na predaj 1i byt Levice, 36m2

Reality Levice

1 izbový byt | M.R. Štefánika | 36.22 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na 3. poschodí v panelovom zateplenom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

74,500 € 2057 €/m²

Ponúkame na prenájom pekný 1-izb. byt s balkónom v Leviciach - na ulici Kpt. Nálepku

Reality Levice

1 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1-izb. byt s balkónom v Leviciach - na ulici Kpt. Nálepku o rozlohe

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Levice

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pradiarskej ulici o celkovej rozlohe 36,21 m2

Reality Levice

1 izbový byt | Pradiarska ul. | 36.21 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pradiarskej ulici o celkovej rozl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Levice

81,000 € 2237 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 36 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Levice

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

Na prenájom útulný 1-izbový byt s balkónom– skvelá lokalita

Reality Levice

1 izbový byt | Saratovská | 36 m²

Ponúkam na prenájom príjemný a zariadený 1-izbový byt o výmere 36 m², nachádzajúci sa na 3. pos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Levice

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt prenájom

Reality Levice

1 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 35.1 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt vo výbornej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Levice

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt prenájom

Reality Levice

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám novo zrekonštruovaný 1 izbový byt na prenájom v meste Levice, Ul. Konopná. Byt po

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Levice

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 1-izbový byt Levice – ideálny ako investícia alebo štartovací byt

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Levice, nachádzajúci sa na 5. po

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Levice

73,000 € 2086 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 1 izbového bytu v centre Levíc

Reality Levice

1 izbový byt | P. Jilemníckeho | 38 m²

Ponúkame na prenájom útulný a kompletne pripravený 1-izbový byt s výmerou 38 m² vo vyhľadávanej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Levice

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbový byt s balkónom po rekonštrukcií v meste Levice

Reality Levice

1 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 35.07 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Milana Rastislava Štefánika v Levic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Levice

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 1.izbového bytu v rodinnom dome v Leviciach

Reality Levice

1 izbový byt | Jarná ul. | 47.3 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 1.izbový byt v rodinnom dome nachádzajúci sa v tichej lokalite m

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na prenájom Levice

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1 izbový byt Levice lokalita pri Sanate

Reality Levice

1 izbový byt | 36.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 36,2 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice, v blíz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

78,000 € 2155 €/m²

Na Predaj 1-izbový byt s balkónom na Mochovskej ulici v Leviciach

Reality Levice

1 izbový byt | Mochovská | 35 m²

Realitná kancelária HIGH QUALITY BUSINESS ponúka na predaj príjemný 1-izbový byt, vhodný na bý

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

75,500 € 2157 €/m²

Predaj 1 izbový byt

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt o rozlohe 35m2 v meste Levice. Vo výhradnom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

80,000 € 2286 €/m²

Ponúkame do prenájmu útulný 1-izbový byt s balkónom – Levice (ul. Mochovská)

Reality Levice

1 izbový byt | Mochovská | 35 m²

Ponúkame do prenájmu útulný 1-izbový byt s balkónom – Levice (ul. Mochovská) ​Ponúkam na dlhodo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Levice

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj - 1 izbový byt - Levice

Reality Levice

1 izbový byt | Palárikova ul. | 35 m²

* * * IBA U NÁS * * * Ponúkame na predaj pekný 1-izbový byt PO REKONŠTRUKCII o výmere plochy 3

Publikované: 27.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

MOVEON ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt na sídlisku Rybníky III v Leviciach

Reality Levice

1 izbový byt | Perecká ul. | 35 m²

Hľadáte štartovací byt, investíciu na prenájom alebo nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

72,000 € 2057 €/m²

MOVEON exkluzívne ponúka 1i byt s lodžiou na dobrom mieste

Reality Levice

1 izbový byt | Saratovská ul. | 36 m²

Ponúkame na predaj 1i byt s rozlohou 36 m2 na dobrej adrese na ul. Saratovská pri Terno superma

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Levice

73,990 € 2055 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23056)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie