1 izbový byt | Okružná ul. | 34.99 m²
Ponúkam Vám na prenájom moderný 1-izbový byt s výmerou 34,99 m², nachádzajúci sa na Okružnej ul
480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36.79 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj plne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový
89,900 € 2444 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta zrekonštruovaný 1-izbový byt v Leviciach do 76000,- eur Prípadne
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Saratovská | 36.26 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou v meste Levice, na ul. Saratovská. Úžitková plocha by
73,990 € 2041 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:
420 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | M.R. Štefánika | 36.22 m²
SLOVREAL ponúka na predaj 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na 3. poschodí v panelovom zateplenom
74,500 € 2057 €/m²
1 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 35 m²
Ponúkame na prenájom pekný 1-izb. byt s balkónom v Leviciach - na ulici Kpt. Nálepku o rozlohe
490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pradiarska ul. | 36.21 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pradiarskej ulici o celkovej rozl
81,000 € 2237 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom
68,000 € 1943 €/m²
1 izbový byt | Saratovská | 36 m²
Ponúkam na prenájom príjemný a zariadený 1-izbový byt o výmere 36 m², nachádzajúci sa na 3. pos
490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 35.1 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt vo výbornej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt
480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 36 m²
Ponúkame Vám novo zrekonštruovaný 1 izbový byt na prenájom v meste Levice, Ul. Konopná. Byt po
480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 35 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Levice, nachádzajúci sa na 5. po
73,000 € 2086 €/m²
1 izbový byt | P. Jilemníckeho | 38 m²
Ponúkame na prenájom útulný a kompletne pripravený 1-izbový byt s výmerou 38 m² vo vyhľadávanej
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 35.07 m²
Ponúkame na prenájom pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Milana Rastislava Štefánika v Levic
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jarná ul. | 47.3 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 1.izbový byt v rodinnom dome nachádzajúci sa v tichej lokalite m
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 36.2 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 36,2 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice, v blíz
78,000 € 2155 €/m²
1 izbový byt | Mochovská | 35 m²
Realitná kancelária HIGH QUALITY BUSINESS ponúka na predaj príjemný 1-izbový byt, vhodný na bý
75,500 € 2157 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Exkluzívne na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt o rozlohe 35m2 v meste Levice. Vo výhradnom
80,000 € 2286 €/m²
1 izbový byt | Mochovská | 35 m²
Ponúkame do prenájmu útulný 1-izbový byt s balkónom – Levice (ul. Mochovská) Ponúkam na dlhodo
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Palárikova ul. | 35 m²
* * * IBA U NÁS * * * Ponúkame na predaj pekný 1-izbový byt PO REKONŠTRUKCII o výmere plochy 3
Cena dohodou
1 izbový byt | Perecká ul. | 35 m²
Hľadáte štartovací byt, investíciu na prenájom alebo nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť pre
72,000 € 2057 €/m²
1 izbový byt | Saratovská ul. | 36 m²
Ponúkame na predaj 1i byt s rozlohou 36 m2 na dobrej adrese na ul. Saratovská pri Terno superma
73,990 € 2055 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.