Jednoizbový byt, Jesenná ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

155,000 € 5167 €/m²

Novinka
Novinka

Elegantná rekonštrukcia + skvelá poloha pri centre = ideálne bývanie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie L. Novomeského | 27 m²

Elegantná rekonštrukcia + skvelá poloha pri centre = ideálne bývanie Záujemcov prosíme o konta

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 41 m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul. V prípade záuj

Publikované: 02.07.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1-izbový, predaj, loggia, Československej armády, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Československej armády | 43 m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový 1-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Československej a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,900 € 3858 €/m²

Novinka
Novinka

BYT NA FLORIÁNSKEJ: PANORÁMA MESTA A SMART INVESTÍCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 42 m²

Predstavte si rannú kávu na slnečnej, 6-metrovej lodžii, kde sa pred Vami otvára panoráma mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,990 € 4524 €/m²

1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 41 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

174,000 € 4244 €/m²

Prenájom 1 izbový byt Karpatská ul.,Staré mesto- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Karpatská | 24 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1 izbový byt + balkón + pivnica, ktorý m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE - STARÉ MESTO / JESENNÁ

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj vyhľadávaný 1 - izbový tehlový byt v Košiciach, na Jesennej ulici v Star

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 5633 €/m²

1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii – Jesenná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 28 m²

Malý byt, veľká príležitosť – bývaj v centre alebo nechaj peniaze pracovať za teba. Realitná sp

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

159,990 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Staré Mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

160,000 € 3556 €/m²

PREDAJ : Príjemný 1-izbový byt- centrum Košíc –Alžbetina

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 40 m²

BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI KOŠÍC – ALEBO PERFEKTNÁ INVESTÍCIA 🏡 Predstavte si bývanie, kde m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 4750 €/m²

Predaj 1-izbový byt v centre Košíc – Mäsiarska ulica | 41 m²

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt priamo v historickom centre

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,900 € 4778 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s veľkou loggiou v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Rozloha bytu je

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Na predaj: 1-izbový byt s loggiou, Košice – Staré Mesto, Branisková ulica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 40.74 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 4050 €/m²

Na predaj lukratívny investičný byt v historic. centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 3 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 55000 €/m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica Košice - Staré mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámočnícka | 45 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica, Košice - Staré mesto.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

Prenájom štýlového apartmánu - Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný a moderne zar

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac

Na predaj staromestský 1-izb. byt v srdci Košíc-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

196,000 € 4780 €/m²

Na predaj byt – Palárikova 9, s možnosťou dohody na cene

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Palaríkova | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Palárikovej ulici č. 9 v Košiciach.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

173,000 € 4119 €/m²

NA PRENÁJOM 1+ kk byt, Košice - Staré Mesto, ALBELLI REZIDENCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alvinczyho | 39 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe blízko historického centra mesta na prenájom? Pozrit

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie