1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt. Byt sa nachádza na Košickej ulici, blízko auto
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 1-.izb byt v blízkosti autobusovej stanice v Komárne. Byt
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 40 m²
Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt na Ul. Gen. Klapku. Byt bol kompletne
83,000 € 2075 €/m²
1 izbový byt | Selyeho | 35 m²
Predstavte si bývanie, kde sa spája moderný štýl s príjemnou a útulnou atmosférou. Ponúkame na
92,500 € 2643 €/m²
1 izbový byt | 27 m²
Ponúkame na predaj krásne a úplne prerobený 1-izbový byt v Komárne. Byt sa nachádza len pár min
75,900 € 2811 €/m²
1 izbový byt | Košická ul. | 28.68 m²
Predaj 1-izbového bytu – Komárno, Košická ulica Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa
72,900 € 2542 €/m²
1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²
Hľadáte svoj prvý vlastný domov alebo hľadáte bezpečnú investíciu na prenájom? Ponúkame vám byt
79,900 € 2497 €/m²
1 izbový byt | 28 m²
Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne na Košickej ulici, rozloha byt
72,900 € 2604 €/m²
1 izbový byt | 28 m²
Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o, Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ zrekonštruov
72,900 € 2604 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.