1-izbový byt s veľkou terasou (B406) v novostavbe Danubia Residence

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 37.62 m²

Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

128,859.72 € 3425 €/m²

Jednoizbový moderný apartmán s veľkou terasou, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 50 m²

Tento byt nie je veľký, ale je tak akurát. Je útulný a moderný. Dispozícia je veľmi praktická

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

1-izbový byt v Bauringu na prenájom, 28 m², Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 28 m²

Tento 1-izbový byt s výmerou 28 m² sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Dispozíc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový apartmán B211 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 32.13 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

79,574 € 2477 €/m²

1 izbový byt na prenájom, Bauring Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Bauring | 27 m²

Aké by to bolo bývať v zrekonštruovanom 1 izbovom čiastočne zariadenom byte s rozlohou 28 m2, k

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HĽADÁ SA 1-izbový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁ SA 1-izbový byt v Komárne! Mám klienta, ktorý kupuje IHNEĎ Poznáte niekoho, kto predáv

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na kúpa Komárno

Cena dohodou

Na predaj 1 izbový byt s balkónom

Reality Komárno

1 izbový byt | 27 m²

Ponúkame na predaj krásne a úplne prerobený 1-izbový byt v Komárne. Byt sa nachádza len pár min

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Komárno

75,900 € 2811 €/m²

Predaj 1-izbového bytu – Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Košická ul. | 28.68 m²

Predaj 1-izbového bytu – Komárno, Košická ulica Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2542 €/m²

Akcia! Na predaj 1-izbový byt v TOP lokalite Komárna - 32 m2

Reality Komárno

1 izbový byt | Hviezdna ul. | 32 m²

OYE Reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt (cca. 32 m²) na nižšom posc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

73,990 € 2312 €/m²

Štartovacie bývanie bez investícií: Kompletne prerobený 1-izbový byt (Komárno, Jazerná)

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Hľadáte svoj prvý vlastný domov alebo hľadáte bezpečnú investíciu na prenájom? Ponúkame vám byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Komárno

79,900 € 2497 €/m²

Nadštandartný 1 izbový byt na prenájom

Reality Komárno

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkam krásny, čerstvo dokončený 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Komárna. Byt sa nachádz

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt Komárno - sídlisko IV.

Reality Komárno

1 izbový byt | 35 m²

1 izbový byt Komárno - sídlisko IV. PREDAJ ● ELADÁS ● SALE Cena: 72.900 € 0917 057 106 a 0948

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2083 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 1 izbový byt na Košickej ul. v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 28 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne na Košickej ulici, rozloha byt

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2604 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Sústružnícka | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne. Dispozícia: predsieň, kuchyňa,

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Sústružnícka | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne. Byt o rozlohe 28,6 m2 sa nachá

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Veľký 1 izbový byt v dome so záhradou na prenájom

Reality Komárno

1 izbový byt | 65 m²

Hľadáte jedinečný byt s presklenou terasou a dvorom v Komárne? Z poverenia majiteľa ponúkame n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Iba u nás!!! Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný, zariadení 1-izbový byt v tichej časti Komárna !!!

Reality Komárno

1 izbový byt | 33 m²

Iba u nás!!! Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný, zariadení 1

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na prenájom štýlový jednoizbový byt neďaleko od centra mesta Komárno.

Reality Komárno

1 izbový byt | Hradná | 33 m²

Iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o.,ponúka do prenájmu štýlový jednoizbový byt po kompletnej

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE do nájmu 1izbový byt na ul. HVIEZDNÁ v Komárné

Reality Komárno

1 izbový byt | Hviezdna | 41.08 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA NA PRENÁJOM Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka exkluzívne do nájmu 1-izbový b

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ príjemný 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Mesta Komárno.

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná | 30 m²

Reality komplex s.r.o., Vám ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný slnečný jednoizbový byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2583 €/m²

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT V PRIAMOM CENTRE MESTA V MEŠTIANSKOM DOME

Reality Komárno

1 izbový byt | Františkánov | 38 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér relitnej kancelárie HOME CENTER Vám ponúkam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

62,900 € 1655 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 47.47 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

106,493.4 € 2243 €/m²

NA PRENÁJOM krásny 1 izbový apartmán so záhradou v srdci Komárna

Reality Komárno

1 izbový byt | Veľká jarková | 52 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový apartmán s rozlohou 52 m², nachádzajúci sa v samotnom cent

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Komárno

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Danube residencia

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom moderný 1-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Komárno

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie