1 izbový byt | Sústružnícka ul. | 33 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne neďaleko novej predajni BILLA. Kompletn
420 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Komárne na Košickej ulici. Kompletne zrekonštruovaný by
490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt. Byt sa nachádza na Košickej ulici, blízko auto
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²
Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m
77,500 € 2422 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 1-.izb byt v blízkosti autobusovej stanice v Komárne. Byt
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra mesta Komárno. Byt
77,500 € 2583 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre
430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom
480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový meštiansky byt v samotnom centre Komárna, ktorý zaujme svo
490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 40 m²
Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt na Ul. Gen. Klapku. Byt bol kompletne
83,000 € 2075 €/m²
1 izbový byt | Zváračská | 40 m²
Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt na Zváračskej ulici v Komárne. Byt sa nachádza
470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Družstevná | 28 m²
Ponúkame na prenájom vkusný a svetlý 1-izbový byt , ktorý prešiel čerstvou a kompletnou rekonšt
420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Sídlisko 7 | 40 m²
Hľadáte moderné a bezstarostné bývanie? Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový
390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 36 m²
Praktický, udržiavaný a sviežy. Aj takto by sa dal opísať tento 1-izbový byt s výmerou 36 m².
410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit
77,000 € 3056 €/m²
1 izbový byt | Selyeho | 35 m²
Predstavte si bývanie, kde sa spája moderný štýl s príjemnou a útulnou atmosférou. Ponúkame na
92,500 € 2643 €/m²
1 izbový byt | 28 m²
Do dlhodobého PRENÁJMU ponúkame 1 izbový byt /28 m2 /na ul. Družstevná v Komárne. V byte je čia
370 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | . | 29 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 1 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 2
420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 32 m²
Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do
77,500 € 2422 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.89 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
85,342 € 2855 €/m²
1 izbový byt | Parná | 39.5 m²
86,889 € 2200 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.91 m²
83,815 € 2802 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Sú byty, ktoré stoja veľa a potom sú byty, ktoré dávajú zmysel. V Komárne, v pokojnej lokalite
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Tento kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 40 m² sa nachádza na vyvýšenom prízemí,
470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.