Hľadám 1 izbový byt pre klienta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nové Zámky | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt v Nových Zámkoch. Stav nehnuteľnosti nerozhoduje,

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

75,000 € 2143 €/m²

Hľadáme pre klienta 2 - 3 izbový byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 alebo 3- izbový byt v stave kompletnej alebo čiastočnej rekon

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

KÚPA 3-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. PREFEROVANÉ Lokality

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 2-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Hnúšťa (aj Likier). Na stave bytu ani na ko

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Chyžné

Reality Chyžné

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Chyžné. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Chyžné

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v meste Lučenec konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Klient má vyrie

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tornaľa

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Tornaľa. Na stave domu alebo velkosti pozemk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Tornaľa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Mýtna

Reality Mýtna

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Mýtna. Na stave domu alebo velkosti pozemku č

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Mýtna

Cena dohodou

Kúpa bytu na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu menší byt v Bratislave v pôvodnom stave, ktorý je vodný pre kompletnú rekonštru

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Kúpime menší byt v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

1-2-3 izbový, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

1 izbový byt | 0 m²

Ponúknite byt, platba ihneď v HOTOVOSTI !!! Tel/sms: 0949 702 800

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Mesto nad Váhom

100,000 €

kúpim 3 izbový byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platím okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a iné ťar

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

180,000 € 2571 €/m²

KÚPA 2-IZBOVÝ BYT pôvodný stav Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliado

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok BYTY NA PREDAJ v PôVODNOM STAVE, ktoré si vyžadujú prerábku a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

KÚPA 1-izb BYT alebo GARSÓNKA Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok ďalší byt na predaj, ktorým sa neušla GARSÓNKA z obhliadok P

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

KÚPA 4-izbový BYT Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 4-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTA S HOTOVOSŤOU 4I BYT NA KÚPU

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 4 izbový byt (prípadne aj 3izbový) v pôvodnom stave, vhodný na r

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 3571 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Poltár. Na stave bytu ani na konkrétnej uli

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poltár

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Ľuboreč

Reality Ľuboreč

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Ľuboreč konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvodný st

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Ľuboreč

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kalonda

Reality Kalonda

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v obci Kalonda pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pô

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kalonda

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sušany

Reality Sušany

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Sušany. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sušany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 1 m²

Pre klientov hľadáme menší byt v Poltári ideálne nižšie poschodie alebo výťah. Schody sú pre ni

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poltár

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata okr.

Reality Panické Dravce

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Panické Dravce pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje