Na predaj investičný 1-izbový byt v centre Bánoviec nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Vystrkov | 40 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 1-izbový v mestskej časti Vystrkov - Bánovc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

69,000 € 1725 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie