Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku
169,000 € 211 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na kope | 3,353 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Myslava - Kopa o výmere 3353 m2 vcelku. Cen
135 €/m2 135 €/m2
Rekreačný pozemok | 534 m²
Predaj pozastavený:Pozemok na predaj v zahradkárskej oblasti Kamenný potok, Myslava, Košice. Po
80 €/m2 80 €/m2
Rekreačný pozemok | 825 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky na rekreáciu v mestskej č
82,500 € 100 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64 m²
Invest & Real | Mgr. Jozef Martinásek ponúkam na predaj chalupu v Košiciach - v časti Maša, v
149,900 € 2342 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie - realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj dom s jedinečn
365,000 € 2433 €/m²
Rodinný dom | Na Kope | 200 m²
Ponúkam na predaj exkluzívnu rodinnú vilu v prémiovej lokalite Myslava – Villa Park Na Kope v K
950,000 € 4750 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 714 m²
Proximity real vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s celkovou výmerou 714 m², nach
189,990 € 266 €/m²
Rodinný dom | Myslavská | 565 m²
Proximityreal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pre ľudí hľadajúcich veľkorysý priestor n
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Myslavská | 565 m²
1 € 0 €/m²
Záhrada | Pod Hrabinou | 700 m²
Realitné centrum KING REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 7á pozemok - záhradu v intraviláne o
50,000 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 821 m²
Hľadáte stavebný pozemok v meste za primeranú cenu, s dostatočnou rozlohou a stále v lone príro
159,274 € 194 €/m²
Rodinný dom | Baška | 350 m²
Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr
849,900 € 2814 €/m²
Orná pôda | 2,611 m²
Na predaj investičný pozemok o výmere 2611 m2 nachádzajúci sa v mestskej časti Myslava, Koš
70 €/m2 70 €/m2
Orná pôda | Ulica na Grunte | 1,414 m²
Shark real Vám ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 1414m² v žiadanej lokalite Koší
113,120 € 80 €/m²
Rodinný dom | Myslava | 150 m²
VIDEO: tento link skopirujte do prehliadača: youtu.be/X3DtnliBcYg?si=nVQZB-ies93DSRPl Ponúkam
365,000 € 2433 €/m²
Orná pôda | 2,266 m²
Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 2266 m² v žiadanej lokalite Košíc, časť Myslava. Podľ
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Pod Hrabinou | 541 m²
Predstavujem vám výnimočnú nehnuteľnosť v jednej z najpokojnejších a najvyhľadávanejších častí
920,000 € 1701 €/m²
Rodinný dom | Na Kope | 200 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj prémiovú vilu, ktorá je nadštandardne
950,000 € 4750 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 104 m²
Na skok od mesta ponúkame exkluzívnu ponuku záhradnej chaty s veľkým slnečným a priestranným po
265,000 € 2548 €/m²
Objekt pre obchod | Myslavská | 1,562.55 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení areál s dvoma samostatne stojacími budovam
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | Baška | 45 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj zrekonštruovanú, zat
99,000 € 2200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.
139,000 € 396 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod gruntom | 19 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne prinášajú na predaj jedinečnú rekreačnú nehnuteľnosť s
45,500 € 2395 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.