PREDAJ - Záhradná chatka - Hriňová Skalisko

Reality Hriňová

Záhradná chatka | 343 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj záhradnú chatku v Hriňovej, č

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

46,500 € 136 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie