Vidiecky dom

Reality Lakšárska Nová Ves

Vidiecky dom | Nezadaná | 89 m²

V mene realitnej kancelárie MK-REAL, ponúkame na predaj útulný vidiecky dom nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

129,000 € 1449 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Upresniť hľadanie