Sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave

Reality Brestovec

Vidiecky dom | 1,007 m²

TUreality ponúka na predaj sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave Hľadáte nehnuteľnosť na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brestovec

55,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

Nová cena: Krásny zrekonštruovaný vidiecky dom, Brestovec

Reality Brestovec

Vidiecky dom | Staromyjavská | 115 m²

Brestovec pri Myjave | 3 izby | cca 115 m² | 1 podlažie + podkrovie | 745 m² pozemok + podiely

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brestovec

199,000 € 1730 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (22952)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie