Rodinný dom | 45 m²
Prenájom útulného nového 2-izbového domčeka so záhradkou v centre Malacky Ponúkame na prenájom
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Na predaj kúpou voľný, veľmi kvalitne postavený bungalov vhodný svojou veľkosťou a dispozíciu p
327,500 € 2620 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²
Na predaj nový tehlový 4 izb. samostatný RD - bungalov pred dokončením v rozmere 13 x 10 m + t
209,900 € 1478 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v
193,000 € 429 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný dom s garážou Dom je tiež možne prerobiť na ubytovňu. Lo
300,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²
Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2
310,000 € 2938 €/m²
Rodinný dom | 191 m²
Domov, kam sa budete radi vracať… Bratislava – Podunajské Biskupice Ak hľadáte pokoj, pries
566,888 € 2968 €/m²
Rodinný dom | K Vinohradom | 120 m²
NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, teh
258,988 € 2158 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám
160,000 € 889 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej časti Čierne mesto v Prievidzi. Táto
269,900 € 1799 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo
149,990 € 750 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu
227,000 € 2522 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na prenájom 4 izby v rodinnom dome v obci Opatovce nad Nitrou v tesnej blízkosti
300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 130 m²
Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex
187,200 € 1440 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom v Lietavskej Svinnej. Rodinný dom o zast
212,000 € 1631 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
So súhlasom majiteľa Vám spoločnosť MAXA reality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 6-izbov
238,900 € 1405 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž
300,000 €
Rodinný dom | 424 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti
59,500 € 140 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve
189,000 € 1047 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozem
215,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 190 m²
189,000 € 995 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej
110,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom rodinný dom po staršej rekonštrukcii v lokalite Martin - širš
750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.