5-izbový rodinný dom v srdci prírody v Suchej n. Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 150 m²

Ak hľadáte bývanie v srdci prírody 🌳, pritom kúsok od Trnavy 🏙️, táto nehnuteľnosť je pre vás id

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

179,900 € 1263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v Zelenči

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ulička | 0 m²

🏡 NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ DOM V ZELENEČI – kompaktný, moderný a výborné umiestnenie! 🔹 Technické úd

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

155,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, HAŽLÍN, OKRES BARDEJOV

Reality Hažlín

Rodinný dom | Hažlín | 0 m²

Ponúkame vám na predaj starší murovaný rodinný dom situovaný v obci Hažlín, vzdialenej len 12 k

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hažlín

64,980 €

Priestranný rodinný dom v obci Pernek

Reality Pernek

Rodinný dom | Pernek | 184 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s altánkom,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pernek

260,000 € 1413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE/3 izb. dom – hrubá stavba, 702 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

219,700 €

3,5-IZB. VÍKENDOVÝ RODINNÝ DOM, SÚKROMIE, ZEMPL.TEPLICA

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj rodinný dom s rozľahlou záhradou pri obci Zemplínska Teplica.

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

Cena dohodou

Rodinný dom, dvojdom, pozemok 1889 m2, Kyjov

Reality Kyjov

Rodinný dom | Kyjov | 0 m²

Ponúkame na PREDAJ priestranný 5-izbový rodinný dom na veľkom pozemku. Hľadáte pokojné bývanie

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyjov

88,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RD NA PRENÁJOM, PLZEŇSKÁ UL., KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Plzeňská | 0 m²

Domov, ktorý vás objíme pri vstupe – prenájom veľkorysého apartmánového bytu v bungalove, Sídl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Košice-Západ

1,600 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM - BALTICKÁ UL., NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

Rodinný dom | Baltická | 158 m²

Ponúkame na predaj nádherný rodinný dom. VIDEO ► https://youtu.be/lrya3ghjnqM Domov, kde sa pr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košice-Nad jazerom

550,000 € 3481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, ZLATÉ, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Zlaté

Rodinný dom | Zlaté | 202 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom nachádzajúci sa v malebnej obci Zlaté , len 8 km od Ba

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté

159,000 € 787 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Krušovce - Topoľčany

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánika | 273 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, viacg

Publikované: 10.07.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Krušovce

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE/nové rodinné domy vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Vysoká | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 4 nové rodinné domy v podtatranskej

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

349,000 €

ZREKONŠTRUOVANÝ ROD.DOM NA PREDAJ, ČIŽMÁRSKA, SEČOVCE

Reality Sečovce

Rodinný dom | Čižmárska | 0 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s pivnicou, garážou a terasou neďal

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sečovce

129,900 €

NA PREDAJ POSCHODOVÝ ROD.DOM, UJHELYSKÁ UL, KRÁĽOVSKÝ CHLMEC

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | Ujhelyská | 180 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Kráľovský Chlm

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

99,990 € 556 €/m²

NA PREDAJ JEDNOPODLAŽNÝ ROD.DOM SO ZÁHRADOU, ČSA, TREBIŠOV

Reality Trebišov

Rodinný dom | Československej armády | 130 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový rodinný dom v severnej časti mesta Trebišov, na ul. Československ

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trebišov

149,900 € 1153 €/m²

Rodinný dom Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Jesenského | 150 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj veľký 5-izbový rodinný dom vhodný pr

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

290,000 € 1933 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Vlčany - Šaľa

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 140 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný 4-izbový dvojpodlažný r

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlčany

155,000 € 1107 €/m²

Dom s veľkým pozemkom a dvojgarážou, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | Malacká | 116 m²

Realitná kancelária ARCHEUS Bratislava 🏡 ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom, kto

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rohožník

190,000 € 1638 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

* NOVÁ CENA* 4izbový rodinný dom v obci Zeleneč okres Trnava

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj 4 izbvý rodinný dom nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

205,000 € 2278 €/m²

Rodinný dom Močenok - Šaľa

Reality Močenok

Rodinný dom | Močenok | 100 m²

ARCHEUS realitná kancelária V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4+1 izbový rodinný dom v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Močenok

89,000 € 890 €/m²

Rodinný dom – Drienica

Reality Drienica

Rodinný dom | Drienica | 0 m²

🏡 Na predaj rodinný dom – Drienica – Lysá Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom horskom st

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Drienica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nadštandardný komplet zariadený bungalov Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Stupava | 180 m²

Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu. Miesto, ktoré dýcha

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny romantický dom Suchá nad Parnou, NOVÁ CENA !!!

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²

✨ **Krásny romantický dom pri priehrade – Suchá nad Parnou** ✨ Ponúkame na predaj jedinečný 4-i

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

283,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Upresniť hľadanie