Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Šaľa

Rodinný dom | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šaľa

209,900 € 1421 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie