AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

Akcia - posledný voľný v holodome - 4izb. s tep. čerpadlom - 110m2 v rad. zástavbe - obľúbená lokalita tesne pri BA - Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 110 m²

Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Rovinka

325,000 € 2634 €/m²

PLUS REALITY I Moderný 5 izbový rodinný dom v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Rovinka | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

VEĽKORYSÝ 5-izbový rodinný dom ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

BROKER CONSULTING a.s. ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5-izbový rodinný dom. Tento do

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

769,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba – Radový dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Majerská | 110 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj novostavbu: radový dom v obci Rovinka odkiaľ trvá ce

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rovinka

326,000 € 2964 €/m²

DIRECTREAL|4 - izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obľúbenej lokalite Rovinka. Obhliadky spustené

Reality Rovinka

Rodinný dom | Ľanová | 110 m²

Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v trojdome s dvoma gar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

280,000 € 2545 €/m²

BOSEN | Moderné 4 izbové rodinné domy vo výstavbe, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj v najvyhľadávanejšej lokalite Rovinka, len pár minút od Bratis

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2924 €/m²

člen NARKS

Predaj - novostavba - priestranný 4i RD s terasou, balkónom a záhradou, Záhradná ul., Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 105 m²

RK LUXAR Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu - priestranný 4i rodinný dom s terasou, bal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 3410 €/m²

Moderný 4-izbový mezonet so záhradou a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 91.45 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v Rovinke. Zá

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,880 € 3826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÝ ! ORECHOVÁ, ROVINKA, 5i rodinný dom. 133m2, príjemné prostredie, pekný pozemok 333m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 133 m²

PARTNERS SK s. r. o. Vám ponúka NA PREDAJ priestranný a prijemný 5 izbový dom, v pokojnom prost

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,900 € 2706 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie