Novostavba!!! 4 izb. RD 126m2, pozemok 300m2 s možnosťou rozdelenie na dve samostatné 2izb.bytové jednotky!!!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová ulica | 126 m²

Red Knight ponúka - predaj dvoch 4 izbových rodinných dvojdomov nachádzajúcich sa v novo vybudo

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Rovinka

319,990 € 2540 €/m²

Moderný rodinný dom s 3 bytovými jednotkami možnosť komplet so zariadením+2 parkovacie státia a záhrada !!!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Pšeničná ulica | 120 m²

Hľadáte dokonalú kombináciu pokojného bývania a lukratívnej investície v tesnej blízkosti Brati

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Rovinka

319,900 € 2666 €/m²

Priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite obce Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom (dvojdom) na Orechovej ulici v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 100337 | Radový 4-izbový rodinný dom, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 160 m²

Radový dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v obci Rovinka ponúka príjemné bývanie neďaleko Bratis

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Rovinka

359,000 € 1754 €/m²

4 izbová zariadená novostavba s 2 park. miestami, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 110 m²

DISCREAT REAL vám ponúka exkluzívne na PREDAJ elegantne ZARIADENÝ 4 izbový, dvojpodlažný mezaní

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

341,900 € 3108 €/m²

Hľadám 4 izbový dom/ byt so záhradou Rovinka a okolité obce | súrne |

Reality Rovinka

Rodinný dom | 100 m²

Hľadám pre konkrétnych klientov 4 izbový dom (súčasť dvojdomu, trojdomu alebo radovej výstavby)

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Rovinka

320,000 € 3200 €/m²

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

PREDAJ RODINNEJ VILY S WELLNESS A POZEMKOM 2548 m² – ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 665 m²

EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena dohodou

člen NARKS

Rovinka - onedlho skolaudovaná novostavba na skok do mesta

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

Santa Barbara real, Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v moder

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2641 €/m²

Predaj: 4-izbový rodinný dom s terasou, záhradou a 3 parkovacími miestami, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,000 € 3324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne | Na predaj rodinný dom pri Veľkom jazere v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Jazero I. | 139 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v unikátne

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2302 €/m²

PRENAJATÉ! Priestranná 7-izbová vila pri hrádzi – Rovinka, 1020 m² pozemok

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 210 m²

Prenajaté! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na prená

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na prenájom Rovinka

1,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 4izbový RODINNÝ DOM ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | nezadaná | 95.8 m²

Niwio reality ponúka na predaj projekt rodinných domov v Rovinke. 4-izbový rodinný dom je súčas

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

299,900 € 2713 €/m²

NA PREDAJ priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a veľkým pozemkom 1.057 m2 v Rovinke, len 3 km od Bratislavy | ECLIPSEREAL

Reality Rovinka

Rodinný dom | Hlavná | 215 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a s pekným veľkým pozemk

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Rovinka

390,000 € 1814 €/m²

AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Školskej ulici v Rovink

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

420,000 € 2515 €/m²

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka Luxusné rodinné bývanie s veľkou záhradou na Školskej ulici — 5 izieb

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

265,000 € 1587 €/m²

člen NARKS

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

Akcia - posledný voľný v holodome - 4izb. s tep. čerpadlom - 110m2 v rad. zástavbe - obľúbená lokalita tesne pri BA - Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 110 m²

Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Rovinka

325,000 € 2634 €/m²

PLUS REALITY I Moderný 5 izbový rodinný dom v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Rovinka | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

Exkluzívny 8-izbový rodinný dom s bazénom - Luxus a pohodlie v centre

Reality Rovinka

Rodinný dom | 400 m²

Máte záujem o nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne nielen komfortný domov, ale aj výbornú investičn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 1238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 5-izbový rodinný dom ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

BROKER CONSULTING a.s. ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5-izbový rodinný dom. Tento do

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

769,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba – Radový dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Majerská | 110 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj novostavbu: radový dom v obci Rovinka odkiaľ trvá ce

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rovinka

326,000 € 2964 €/m²

Znížená cena - Nadštandardný 8-izbový rodinný dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nová | 400 m²

Ponúkame Vám nadštandardný rodinný dom, ideálny pre pohodlný a luxusný život v žiadanej lokalit

Publikované: 04.08.2023 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 1375 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie