NA PREDAJ RODINNÝ DOM, ROHOVCE (25 min. Bratislava R7)

Reality Rohovce

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je možn

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

262,000 € 2472 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie