Pripravujeme na predaj bývanie s investíciu, 957m2 pozemok, so zariadením, viac ako 200m2 úžitkovej plochy

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 126 m²

Priestranný tehlový rodinný dom – Nitrianska Blatnica Predávam veľkorysý a solídny rodinný dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

250,000 € 1984 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Vkusne zmodernizovaný rodinný dom + 1 726 m² krásnej záhrady

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 117 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po rekonštrukcii, situovaný v pokojnej a

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

219,900 € 1879 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie