Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan
730,000 € 2005 €/m²
Rodinný dom | Karpatská | 313 m²
Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v po
498,000 € 1591 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 172 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE si Vám dovoľuje predstaviť jedinečný, nízko nákladový 5-izbový rodinn
498,000 € 2895 €/m²
Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
670,000 € 2759 €/m²
Rodinný dom | 295 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom o výmere takmer 50
749,990 € 2542 €/m²
Rodinný dom | Partizánska | 80 m²
DOM-REALÍT, ponúkame na predaj starší rodinný dom s väčším pozemkom pod lesom v tichej prírodne
230,000 € 2875 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v tichom zelenom prostredí obľúbe
530,000 € 3029 €/m²
Rodinný dom | Borinska | 250 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom priamo pod lesom v Marianke. A
499,000 € 1996 €/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 95 m²
4i BUNGALOV NOVOSTAVBA Klasický murovaný tehlový zateplený Rodinný dom 95m2 na pozemku 400m2.
250,000 € 2632 €/m²
Rodinný dom | Na Tálkoch | 160 m²
BUNGALOV NOVOSTAVBA pri lese Klasický murovaný tehlový zateplený 5i Rodinný dom 160m2 na poze
480,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Karpatská | 240 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Marianka na p
260,000 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²
Objavte svoj nový domov v malebnej obci Marianka, len kúsok od pulzujúceho srdca Bratislavy.
430,000 € 3909 €/m²
Rodinný dom | 224 m²
Ponúkame Vám exluzívne na predaj krásny, trojpodlažný 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci M
Info v RK
Rodinný dom | Štúrova | 172 m²
Ponúkame na predaj moderný a architektonicky prepracovaný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľa
597,000 € 3471 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Ponúkame na predaj luxusnú rezidenciu s bazénom, s hosťovským domom v tichej časti obce Mariank
Cena dohodou
Rodinný dom | Karpatská | 550 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu zasadenú v objatí rajskej prírody Malých Karpát.
Info v RK
Rodinný dom | Lipová | 157 m²
6-izbový moderný rodinný dom s rozlohou 157,61 m2 a veľkou záhradou 650 m2 sa nachádza v tichom
2,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.