Rodinný dom | Hody | 110 m²
TRNAVA REALITY Vám ponúka na predaj komfortné novostavby 4 izbových rodinných domov typu bungal
215,000 € 1955 €/m²
Rodinný dom | Kúpeľná | 123 m²
TRNAVA REALITY – ponúka na prenájom nádherný úplne nový veľký 4 izbový rodinný dom 123 m2 v mes
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kúpeľná | 123 m²
TRNAVA REALITY – Offers for rent a stunning brand new spacious 4-room family house (123 m²) in
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 92 m²
Novostavba rodinného domu na predaj v Obci Mostová pri Galante. Dom je dokončený na kľúč a ihne
349,000 € 4129 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v Galante, nachád
425,900 € 1981 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 186 m²
V tichej a stabilizovanej lokalite na Čerešňovej ulici sa nachádza moderný rodinný dom, ktorý p
356,000 € 1914 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
PINK reality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá v sebe spája
225,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Galanta | 110 m²
DAJAreality predstavuje výnimočnú príležitosť na pohodlné a pokojné bývanie v tichej časti Košú
230,000 € 2091 €/m²
Rodinný dom | Priečna | 511 m²
Výnimočná adresa v srdci Galanty, ktorá čaká na svoju novú kapitolu. Niektoré nehnuteľnosti de
239,900 € 469 €/m²
Rodinný dom | Hodská | 100 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok 3 068 m² s dvojitým prístupom – Galanta Hľadáte nehnuteľnosť s
Cena dohodou
Rodinný dom | Hodská | 119.33 m²
Ponúkame na predaj novostavbu prízemného rodinného domu bez podpivničenia s valbovou strechou,
295,000 € 2472 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 500 m²
SÚKROMNÉ SÍDLO S VLASTNÝM PARKOM A WELLNESS Galanta – Kolónia Rezidencia, ktorá sa neporovnáv
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.