4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

129,000 € 1483 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie