NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj RODINNÝ DOM v REKONŠTRUKCII NA MIERU

Reality Borčice

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom po rekonštrukcii s veľkým pozemkom Predstavte si pokojn

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borčice

219,990 € 1833 €/m²

EXKLUZÍVNY 5izb. BUNGALOV pre náročného klienta, vyhrievaný bazén, 240m videoprezentácia https://youtu.be/WojFrx5icPs

Reality Borčice

Rodinný dom | 1,100 m²

TUreality ponúka exkluzívne bývanie v súkromí prírody – na predaj je nadštandardný rodinný dom

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borčice

490,000 € 445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie