Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

Nebyt.priestor 320m2 v bytovom dome, ul.1 Mája, Revúca

Reality Revúca

Obchodné priestory | 1.mája | 320 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj: -Nebytov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Revúca

255,000 € 797 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

2 izb.tehlový byt, 59m2, ul. 1.Mája, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2izbový t

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

39,000 € 661 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2 izbový byt s balkónom na 5 poschodí - Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt 52 m2 plus balkón a pivnica, ktorý je na 5 poschodí s výťahom / celkom 8

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

59,000 € 1135 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Revúca - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Revúca

17,500 € 625 €/m²

Reality Revúca

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Revúca

15,800 € 632 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, Panoramatický výhľad a LOGGIA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | Daxnerova | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

91,000 € 1264 €/m²

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Revúca - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,858 m²

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Revúca

158,000 € 136 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, slnečný s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,990 € 1060 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Revúca, Jilemnického - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

2 izbový byt | Jilemnického | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RA-7

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

65,000 € 1300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 80 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 3 až 4 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Revúca

100,000 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Revúca, ul. Fraňa Kráľa, presklená loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 66 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

85,000 € 1288 €/m²

RD s garážou a pekným pozemkom vo výbornej lokalite, Revúca

Reality Revúca

Rodinný dom | Litovelská | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadáv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Revúca

164,990 € 1650 €/m²

VÝNOSNÁ INVESTÍCIA V REVÚCEJ: Zrekonštruovaný bytový dom s 24 bytmi a energetickou nezávislosťou

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,200 m²

Bezpečná investícia s pravidelným príjmom – budova v centre Revúcej Ponúkame na predaj významn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Revúca

499,000 € 416 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + vlastná garáž v cene | Revúca – Štúrova

Reality Revúca

3 izbový byt | 61 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať bez ďalších investícií, s nízkymi mesačnými n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

67,490 € 1106 €/m²

Slnečný 4-izbový byt (87 m²) v top lokalite na ul. Sama Chalupku

Reality Revúca

4 izbový byt | 80 m²

Hľadáte priestranné rodinné bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

82,900 € 1036 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ivana Krasku, Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

74,990 € 1119 €/m²

Rekreačný pozemok Revúca, Pod Oláchovou

Reality Revúca

Rekreačný pozemok | Pod Oláchovou | 18,535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame rekreačný pozemok v časti okresného mesta Revúca na Kúpeľnej ulicI. Poz

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Revúca

Cena dohodou

NA PREDAJ v centre 3 izbový byt 72 m2 plus veľká loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | 72 m²

Na predaj v Revúcej v centre mesta, 72 m2 / 3 izbový zrekonštruovaný byt za 105 600€. K bytu pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

105,600 € 1467 €/m²

ZNOVU na predaj ! Luxusný 3 izb. byt v Revúcej

Reality Revúca

3 izbový byt | Š. Maliaka | 68 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Revúcej na ul. Š. Maliaka. Byt prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

83,900 € 1234 €/m²

Exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom - Revúca, Okružná ulica D004LSM

Reality Revúca

Rodinný dom | Okružná | 320 m²

!!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!!!! OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúkajú na predaj dvojgeneračný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Revúca

140,000 € 438 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie