Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov

Moravská 1879/42 020 01 Púchov
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

55 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Na predaj dom s potenciálom, 967 m2, Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Partizánska | 120 m²

🏡 Rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite – ul. Partizánska, Bánovce nad Bebravou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

112,999 € 942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 2i byt s potenciálom premeny na 3i byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | 57 m²

REZERVA NA VLASTNÝ PRÍBEH – 2-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA 3 IZBY | TRENČÍN – DLHÉ HONY V pokoj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,999 € 2509 €/m²

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt SITKA, Bezručova, 60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², nachádzajúci sa v moderne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata s krásnym výhľadom-Lednické Rovne na predaj

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | . | 54 m²

Rekreačná chata s nádherne vybudovaným pozemkom a krásnymi výhľadmi na hory na predaj. Nachádza

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

98,999 € 1833 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom 3-podlažná budova, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Robotnícka | 2,850 m²

Vianema exkluzíve ponúka na prenájom zaujímavú 3 podlažnú budovu v priemyselnej zóne Považskej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

13,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Štúdio na 32.poschodí, Business Bay, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

327,900 € 5558 €/m²

IBA U NÁS! Krásny 4i rodinný dom,120m2,Višňové,NMnV

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 120 m²

🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Višňové

104,900 € 874 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka