Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

56 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Na predaj 3-izobvý dvojdom Rezidencia Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | . | 70 m²

OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

188,999 € 2700 €/m²

Na predaj výnimočná vila v srdci Tenerife-San Eugénio, 690m2

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Videli ste už v televízii „Dom pre milionárov“? Toto je on – v skutočnosti a priamo na Tenerife

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

5,499,990 € 11000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i nádherný byt v centre Čadce, 204m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 204 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čadca

278,990 € 1368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na prenájom prerobená garsonka s loggiou- Nobelova, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 24 m²

Lokalita: Nové Mesto, Bratislava III, Nobelova. Izby: 2 + loggia Výmera: 24 m² Táto garsónka s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! 6-izbový dom s bazénom, Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Záhradná | 349 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v obci Limbach, v jednej z najvyhľadávanejších reziden

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

1,050,000 € 3009 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Nový, moderný 2-izbový byt s terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu, energetickú efektí

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2806 €/m²

NA PREDAJ! Rodinný dom, pri Vajnorskom jazere, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | . | 100 m²

Dom pri Vajnorských jazerách – bývanie, kde máš pocit dovolenky 🌊✨ Predstav si, že sa ráno zob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

269,999 € 2700 €/m²