VAŠE REALITY s.r.o.

Piešťany

Vajanského 58 92101 Piešťany

84 inzerátov v ponuke

Na prenájom garáž 26m2 - Vodárenská ulica, Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Vodárenská | 32 m²

Na Vodárenskej ulici v Piešťanoch ponúkame na prenájom garáž v novostavbe bytovej jednotky s pl

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj slnečná záhrada 200 m2 v tichom prostredí polosamoty – Sokolovce

Reality Sokolovce

Záhrada | 200 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj svahovitý pozemok o výmere cca 200 m² v krásnom prírodno

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

2,500 € 13 €/m²

Stavebný pozemok 1052m2 - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,052 m²

2509-Predám stavebný pozemok o ploche 1052m2 nachádzajúci sa len necelé 2km od kúpeľného mesta

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

135 €/m2 135 €/m2

Voľná kancelária 45,5 m² na prenájom - Piešťany, Vajanského

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vajanského | 45.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kúpim 1 izbový byt V Piešťanoch.

Reality Piešťany

1 izbový byt | 37 m²

Pre klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Piešťanoch. Ďakujem za ponuky na tel. čísle 0910 115

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2703 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 613 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 613 m²

189663 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 10 o výmere 610 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

79,077 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko - 6 izbový apartmánový dom pri Zadare, Sukošan

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj – Dom s 3 apartmánmi a bazénom v Sukošane, neďaleko Zadaru Tento moderný dom s tromi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj

610,000 € 2500 €/m²

Veľký 4-izbový byt, 90m2, Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | E.F.Scherrera | 89 m²

190234 - VAŠE REALITY ponúka na predaj štvorizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je situ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2021 €/m²

Pozemok s platným stavebným povolením na dvojdom – Banka pri Piešťanoch, 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravianska | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 470 m² v obci Banka, na Moravanskej ulici, len pá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banka

280 €/m2 280 €/m2

Polyfunkčný dom na predaj – Bratislavská cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 510 m²

Predstavujeme vám jedinečnú investičnú príležitosť – polyfunkčný dom v atraktívnej lokalite Pie

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB BYT "E" 106,45 m2 + TERASA 23 m2, *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²

179811 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banka

250,480 € 2353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB BYT "D" 58,64 m2 + BALKÓN 6 m2, novostavba *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²

179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banka

140,736 € 2400 €/m²

Na predaj 1 izbový byt 37 m2 Partizánske - Šípok

Reality Partizánske

1 izbový byt | 36.74 m²

782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. pane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Partizánske

64,000 € 1742 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 634 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 634 m²

89663 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 9 o výmere 634 m2 v tichej časti obce B

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

81,786 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

Pozemok 1552m2 v tichej lokalite, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,552 m²

190513 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

Stavebný pozemok 1950 m2 pre dva domy, 2x všetky IS, Ostrov

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 1,950 m²

190366 - Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1950 m², situovaný

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

Prašník – Grnča | Malebná chalupa so stodolou a pozemkom 1 616 m²

Reality Prašník

Rodinný dom | Grnča | 78 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj malebnú chalupu v obci Prašník – časť Grnča, ktorá spája

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prašník

112,000 € 1436 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálne miesto pre vaše podnikanie a bývanie v Myjave!

Reality Myjava

Rodinný dom | Moravská | 320 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Myjava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka garáže s prístreškom pre dve autá v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | Vrbovská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú garáž v Piešťanoch na Vrbovskej ceste. Ide o priestrannú garáž s ú

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

36,000 € 2000 €/m²

Investičná príležitosť-historický mlyn v rekonštrukcii, Podkylava

Reality Podkylava

Historický objekt | 350 m²

Ponúkame na predaj historickú budovu-bývalý mlyn, nachádzajúcu sa v nádhernom lone prírody, v t

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Podkylava

299,990 € 857 €/m²